Opublikowano:

Kubki z logo danego klubu sprzedają się znakomicie przez okrągły rok

Kubki z nadrukiem ładnie prezentują się na domowej półce czy w firmowej szafce. Kubki z logo pełnią funkcję użytkową i ozdobną. Właśnie połączenie tych dwóch elementów sprawia, że kubek reklamowy jest tak chętnie wykorzystywanym narzędziem przez marketingowców i pracowników działu promocji.

Taki kubek reklamowy jest używany codziennie przez miliony osób. Robią sobie oni kawę rano, w południe. W domu i w pracy. Do tego piją herbatę, przygotowują szybkie, rozgrzewające dania. Wielu z nas pije z kubków wodę, sok.

Kubki z nadrukiem nadają się więc idealnie na nośnik reklamowy. Można na nich wydrukować coś śmiesznego, bulwersującego, mądrego, banalnego. Kubki z logo obowiązkowo powinny być wykorzystywane w firmie, która reklamuje się w ten sposób. Poprzez takie zachowania pracownicy identyfikują się z przedsiębiorstwem. Podświadomie myślą o zakładzie pracy.

Kubki z logo powinny trafić również do ludzi spoza firmy. W tym celu należy gościć na targach, konferencjach. Kubki z nadrukiem należą do chętnie branych przez gości targowych gadżetów.

Ponadto nasz zakład powinien włączać się w organizacje akcji społecznych, festynów, pikników promujących jakąś szczytną ideę. W trakcie imprezy można wystawić kubki z nadrukiem tak, żeby każdy chętny mógł sobie je wziąć.